Lugupeetud vanemad!

19/12/2019
 • NB !!! Lugupeetud lapsevanemad ja lasteaia töötajad, viiruse COVID-19 levik kasvab ning lasteaias on täheldatud üksik nakkusjuhtum laste ja lapsevanemate seas. Sellega seoses on alates 04.novembrist rühm Karikakar on karantiinis, karantiin kestab 16. novembrini. Lasteaed on tihedas kontaktis Terviseametiga ja Sillamäe Linnavalitsusega. Kasutusele on võetud viiruse leviku tõkestamise meetmed ja tehakse vajalikke toiminguid. Hoolitsege enda eest ja olge terved!

  NB !!! Lugupeetud lapsevanemad ja lasteaia töötajad, viiruse COVID-19 levik kasvab ning lasteaias on täheldatud üksik nakkusjuhtum laste ja lapsevanemate seas. Sellega seoses on alates 23.oktoobrist rühm Tilgake suletud, karantiin kestab 6. novembrini. Lasteaed on tihedas kontaktis Terviseametiga ja Sillamäe Linnavalitsusega. Kasutusele on võetud viiruse leviku tõkestamise meetmed ja tehakse vajalikke toiminguid. Hoolitsege enda eest ja olge terved!

  NB !!! Lugupeetud lapsevanemad ja lasteaia töötajad, viiruse COVID-19 levik kasvab ning lasteaias on täheldatud üksik nakkusjuhtum laste ja lapsevanemate seas. Sellega seoses on alates 26.oktoobrist rühm Tähekesed suletud, karantiin kestab 30. oktoobrini. Lasteaed on tihedas kontaktis Terviseametiga ja Sillamäe Linnavalitsusega. Kasutusele on võetud viiruse leviku tõkestamise meetmed ja tehakse vajalikke toiminguid. Hoolitsege enda eest ja olge terved!

  Peaminister Jüri Ratas pöördumine 13.10.2020

   

  NB !!! Lugupeetud lapsevanemad, Kellukesed rühm avatakse alates esmaspäevast, 19. oktoobrist. Karantiin on lõppenud.

  NB !!! Lugupeetud lapsevanemad ja lasteaia töötajad, viiruse COVID-19 levik kasvab ning lasteaias on täheldatud üksik nakkusjuhtum laste ja lapsevanemate seas. Sellega seoses on alates 2. oktoobrist rühm Kellukesed suletud, karantiin kestab 16. oktoobrini. Lasteaed on tihedas kontaktis Terviseametiga ja Sillamäe Linnavalitsusega. Kasutusele on võetud viiruse leviku tõkestamise meetmed ja tehakse vajalikke toiminguid. Hoolitsege enda eest ja olge terved!

  JUHIS COVID-19 HAIGE LÄHIKONTAKTSELE
  LINNAVALITSUS INFORMEERIB KOROONAVIIRUSE LEVIKUGA SEOTUD OLUKORRAST
  TERVISEAMETI INFO JA JUHISED 
  ERIOLUKORRAGA SEOTUD PIIRANGUD JA SOOVITUSED SILLAMÄE ELANIKELE
  NB!!! Seoses eriolukorra kehtestamisega on Sillamäe Lasteaias Jaaniussike 13. märtsist külastamiseks suletud! Kõik üritused ja kohtumised jäävad ära või on edasi lükatud. Muudatustest teatame täiendavalt. Hoidke end ja oma lähedasi!
Sillamäe Lasteaia Jaaniussike õpetajate mängud ja töölehed kaasatakse kogumikku “Virumaa kultuurilugu”.Tervist edendav lasteaed